Aktualności

Aktualnie znajdujesz się na: Aktualności naszej drukarni

Banery reklamowe w cenie 18 zł
Data dodania
18.08.2014

Banery reklamowe w cenie 18 zł

Nasze ceny sięgnęły dna. Polecamy banery reklamowe w cenie 18 zł za m2. Wydruk w jednej częsci do 320 cm w rozdzielczości 720 dpi.

Nowa strona z tablicami do wynajęcia
Data dodania
15.08.2014

Tablice do wynajęcia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajęcia miejsca pod reklamę. Posiadamy tablice bilbordowe na terenie Żywca, Węgierskiej Górki, Jeleśni oraz Świnnej w bardzo dogodnym położeniu dla reklamodawców. Wymiary tablic to: 12,5 m2, 25 m2, 36 m2, 50 m2, 124m 2. Ze szczegółowymi informacjami mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie Internetowej: www.bilbordy-zywiec.pl.

Drukarnia na FB
Data dodania
12.08.2014

Jesteśmy na Facebooku

Pod adresem www.facebook.com/Drukarnia.Żywiec posiadamy swój profil firmowy. Będą Państwo informowani na nim o nowych realizacjach jak i promocjach. Również będzie służył nam do umieszczania najnowszych informacji o wolnych tablicach do wynajęcia.

Nowa strona drukarni wielkoformatowej
Data dodania
10.08.2014

Nowa strona Internetowa drukarni

Zapraszamy na naszą nową stronę www drukarni. Kompleksowo obsłużymy Klienta od wykonania projektu graficznego, poprzez wydruk: banerów, folii transparentnej oraz siatki mesh. Dzięki zakładkom: "Jak wysłać plik" i "Jak przygotować plik" cały proces zamówienia stanie się bardzo prosty. Polecamy zapoznać się z naszą szczegółową ofertą.

Zaufali nam:

Salon kosmetyczny Salon kosmetyczny
Valid XHTML | Valid CSS | Designed by
Damian Suchonek - interstrony.net